KONST / Litografier / Färglitografier 13545504
nr 1354 5504
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 3 st, Stilleben, Signerad. Motivet: 40x50 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:16:33
19/10 18:29:47
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg